31 ایده برای کسب درآمد آسان

31 ایده برای کسب درآمد آسان
در این پست می‌خوانید:

ایده های پول ساز

هر کسی حداقل یک مهارت دارد که می تواند با آن درآمد کسب کند. مال شما چیه؟ شاید هنوز نیاز به کشف آن داشته باشید.
در اینجا مهارت های مختلفی وجود دارد که می توانید در نظر بگیرید. یکی یا دو مورد را انتخاب کنید و همین امروز شروع به یادگیری آن و در زمان خیلی زودی کسب درآمد کنید. هنگامی که شروع می کنید، متوقف کردن آن سخت است!

ایده های پول ساز

1.  یک رزومه نویس متخصص باشید

اگر می توانید یک رزومه عالی ایجاد کنید، به خواندن ادامه دهید. شما باید خدمات رزومه نویسی خود را ارائه دهید.
جویندگان کار همیشه به رزومه های چشم نواز نیاز دارند. یک رزومه قوی به افرادی که به دنبال کار هستند کمک می کند تا شغل مناسب را پیدا کنند. مهمتر از آن، رزومه ضعیف به این معنی است که متقاضیان خوب مصاحبه نمی گیرند. بنابراین، شما می توانید کیفیت زندگی یک فرد را با استعداد خود تغییر دهید.

2.  ویدیوهای یوتیوب بسازید(YouTube)

میلیون ها نفر هر روز با ساخت ویدیوهای یوتیوب درآمد کسب می کنند. این ویدیوها چیز جدیدی را به بینندگان می آموزد. و چشم نواز هستند. ابتدا دستورالعمل های مربوط به کسب درآمد در یوتیوب را بیاموزید. سپس، می توانید شروع به تولید درآمد غیرفعال برای خود کنید.

3. نویسندگی آزاد

اگر دوست دارید بنویسید، نوشتن آزاد می تواند مناسب باشد. شما می توانید به راحتی در خانه کسب درآمد کنید. می توانید برای نوشتن مقاله برای یک تجارت یا یک نشریه پول دریافت کنید. و در هر ساعت از شبانه روز که اراده کنید می توانید کار کنید.

4. بازاریابی وابسته

این مهارت زمانی است که بابت ارجاع دیگران به محصولات یا خدمات پول دریافت می کنید.
برای ارسال پیوندهای وابسته به وبلاگ یا وب سایت نیاز دارید. حضور در شبکه‌های اجتماعی به شما کمک می‌کند تا درآمد کسب کنید.

5.  وسیله ها را طراحی کنید

اگر خلاق هستید و دوست دارید چیزهایی را طراحی کنید، این ممکن است برای شما مناسب باشد. شما می توانید طرح های خود را روی تیشرت ها، کتونی ها، ماگ ها، وسایل دکوری، لوازم التحریر و …. طراحی و چاپ کنید.

6.  یک دوره آنلاین ایجاد کنید

آیا شما کارشناس موضوع هستید؟ اگر چنین است، می توانید از دیگران هزینه بگیرید تا از شما یاد بگیرند! به عنوان مثال شما به یک زبان خارجی تسلط دارید می توانید با تشکیل کلاس آنلاین تدریس کنید. یا یک مربی ورزش حرفه ای هستید می توانید شاگرد به صورت آنلاین داشته باشید. اگر این مورد علاقه شماست، روی دوربین و میکروفون سرمایه گذاری کنید. سپس، آماده باشید تا به دانش آموزان خود انگیزه دهید تا متخصص شوند.

7.  یک کار دستی راه اندازی کنید

اگر خودتان این کار را انجام می دهید، به کمک مهارت های خود به دیگران فکر کنید. همچنین، اکثر همسایگان شما نیاز به انجام کار دستکار دارند. بسیاری از مردم با کمال میل پول خوبی برای مهارت های مفید شما پرداخت خواهند کرد. شما می توانید از تعمیرات وسایل و یا تعمیرات کوچک از خانه آنها مراقبت کنید.

8. عکاس شوید

آیا شما یک دوربین خوب دارید و عکاسی را دوست دارید؟ خوب، مهارت های عکاسی خود را برای این رویدادها ارائه دهید:
مراسم ازدواج ، عکس های خانوادگی ، فارغ التحصیلی ، تولد و … . یک عکس خوب ارزش هزار کلمه را دارد و آنها ارزش پول زیادی نیز دارند! در اینجا یک نکته وجود دارد، عکس های حیوانات خانگی در حال رشد هستند. اگر به عکاسی و حیوانات علاقه دارید، این یک گزینه عالی است.
در صفحات اجتماعی برای انجام چالش ها خیلی از بلاگرها به یک عکاس و فیلم بردار احتیاج دارند پس هرچه زودتر دست به کار شوید.

9. فروش صنایع دستی

اگر دوست دارید با دستان خود چیزهایی بسازید، پس ممکن است این کوچه شما باشد. این یک راه عالی برای فروش محصولات فیزیکی است. برای کسب بیشترین درآمد، این دو نکته را دنبال کنید:
محصول خود را منحصر به فرد کنید،مخاطب مناسب را پیدا کنید.

10. تعمیرات الکترونیک

آیا در زمینه تعمیرات فنی متخصص هستید؟ سپس، خدمات خود را به دوستان، خانواده و اعضای جامعه ارائه دهید. شما مجبور نیستید یک تعمیرگاه در شهر باز کنید. وقتی به مردم کمک می‌کنید رایانه‌ها و دستگاه‌های فنی خود را تعمیر کنند، اخبار به سرعت پخش می‌شود. مهم‌تر از همه، کمک به مردم بهترین راه برای رشد دادن به تلاش‌های جانبی شماست.

11. ارائه خدمات طراحی گرافیک

طراحان گرافیک می توانند مهارت های خود را به مشاغل کوچک محلی ارائه دهند. کسب و کارهای کوچکتر نمی توانند از عهده شرکت های بزرگ طراحی گرافیک برآیند. اما، آنها می خواهند تبلیغات یا وب سایت های جذابی ایجاد کنند.
اگر کار را به خوبی انجام دهید، آنها خوشحال می شوند که از یک طراح کوچکتر و محلی استفاده کنند.

12.  هنر خلق کنید و آن را بفروشید

برای کارهای هنری، می توانید آثار هنری را به صورت محلی یا آنلاین بفروشید. فروش آثار هنری و سایر موارد محبوب است. با استفاده از این سایت برای فروش آثار هنری خود، می توانید درآمد بیشتری نسبت به بقیه داشته باشید. همچنین، اینکه بتوانید خودتان را بازاریابی کنید نیز کمک می کند.

13. آموزش آشپزی خصوصی بدهید

شاید شما استعداد پختن غذاهای خوشمزه را دارید. اگر چنین است، آموزش خصوصی آشپزی را در نظر بگیرید. و برای آموزش دروس نیازی به آشپزخانه تجاری ندارید. می توانید به سراغ مشتریان در خانه های خود بروید و از آشپزخانه آنها استفاده کنید. به سادگی با آنها ملاقات کنید تا علاقه غذایی آنها را مشخص کنید. سپس، می توانید یک یا دو منو ایجاد کنید. به عنوان بخشی از تجربه یادگیری، از مشتری بخواهید که مواد تشکیل دهنده را بخرد. برای یک جلسه برنامه ریزی کنید و لذت آشپزی را به آنها بیاموزید.

14. وارد طراحی سایت شوید

اگر می‌دانید چگونه وب‌سایت‌ها را طراحی کنید، ممکن است یک کار جانبی سودآور پیدا کرده باشید. بسیاری از وبلاگ ها و وب سایت های شرکت به شدت به طراحی جدید نیاز دارند. با ایجاد یک وب سایت دعوت کننده، احتمال بازدید افراد بیشتر می شود. وقتی ترافیک سایت افزایش می یابد، ممکن است یک جایزه دریافت کنید. و می توانید نرخ های خود را برای مشتریان جدید افزایش دهید. اگر در طراحی وب برتر هستید، به راه اندازی کسب و کار طراحی وب خود فکر کنید.

15. یک برنامه یا نرم افزار توسعه دهید

اگر می دانید چگونه نرم افزار برنامه نویسی کنید، یک برنامه یا برنامه نرم افزاری جدید توسعه دهید. این برنامه می تواند نیازهای تجاری یا شخصی را برآورده کند. گزینه دیگر ایجاد برنامه هایی برای تفریح در اوقات فراغت است. برای دریافت ایده، فروشگاه برنامه را بررسی کنید تا برنامه های پرطرفدار را ببینید.

16. یک دستیار مجازی شوید

بسیاری از شرکت ها دستیاران مجازی را برای کمک به کارهای روزانه استخدام می کنند. شما در حالت دورکار برای شرکت ها یا افراد می توانید کار کنید و آنها هم به خدماتی که می خواهند می رسند. مانند ادمین شبکه های مجازی، ادمین سایت  و ….

17. مدیر وبلاگ شوید

آیا می دانید چگونه یک وبلاگ را راه اندازی کنید اما نمی خواهید خودتان صاحب آن باشید؟ اگر چنین است، شغل مدیریت وبلاگ ممکن است برای شما مناسب باشد. صاحبان وبلاگ مدیران وبلاگ را برای انجام وظایف روزانه وبلاگ استخدام می کنند. اگرچه هر وبلاگ متفاوت است، شما ممکن است وظایف زیر را داشته باشید:
برای پست های وبلاگ جدید برنامه ریزی کنید، کمپین های رسانه های اجتماعی را اجرا کنید، به نظرات پاسخ دهید،
بروز رسانی افزونه را انجام دهید و … .

18. حساب های رسانه های اجتماعی را مدیریت کنید

بسیاری از شرکت ها از کارشناسان بازاریابی برای کمک به تجارت می خواهند. یکی از زمینه های رشد، حساب های رسانه های اجتماعی آنها است. و برای یافتن شغل نیازی به مدرک بازاریابی ندارید! درعوض، داشتن دانش روشن از چگونگی رونق دنیای رسانه های اجتماعی ضروری است. البته داشتن مدرک مرتبط می تواند به شما در دریافت حقوق بهتر کمک کند.
برای کسب تجربه، حساب های شخصی خود را در رسانه های اجتماعی رشد دهید. بعد، به دنبال کسب و کارهای محلی بدون حضور رسانه های اجتماعی باشید. آنها ممکن است به شما پول بدهند تا در رسانه های اجتماعی برای آنها حضور داشته باشید.
با رفع نیاز، مقداری پول نقد اضافی به دست آورید مردم حاضرند برای تسهیل زندگی خود پول بپردازند. این احتمال وجود دارد که بتوانید به حل مشکل کسی کمک کنید. و در این فرآیند پولی دریافت می کنید.

19.  یک باشگاه بدنسازی راه اندازی کنید

بسیاری از مردم می خواهند تناسب اندام داشته باشند اما راه اندازی باشگاه خود آنها را تحت فشار قرار می دهد. شاید بتوانید یک باشگاه پیاده روی، دوچرخه سواری یا یک باشگاه ورزشی دیگر تشکیل دهید.
انجام این کار به این معنی است که می توانید نیازی را برای مردم فراهم کنید. به عنوان پاداش، شما درآمد کسب می کنید و در همان زمان تناسب اندام می کنید.

20. کار ترجمه انجام دهید

ترجمه یک جایگاه نسبتاً کم استفاده است، به این معنی که رقابت کمتری در این زمینه نسبت به سایر بازارهای تخصصی وجود دارد. برای استفاده از این فرصت، باید حداقل به دو زبان مسلط باشید. اگر دو زبانه هستید یا در یک زبان رایج در مدرسه تحصیل کرده اید، این ممکن است یک ایده پولساز عالی برای شما باشد که امتحان کنید. باید مدرکی دال بر توانایی خود در ترجمه نشان دهید. اگر مدرک زبان دارید یا تجربه ترجمه متون را دارید، حتما آن را در کارنامه یا رزومه خود برجسته کنید. اکثر شرکت‌ها به آزمون ترجمه نیاز دارند و شما نمی‌توانید در هر زمانی از ابزار ترجمه برای قبولی در آزمون استفاده کنید.

21.  استریم در توییچ (stream twitch)

در حالی که Twitch به عنوان یک پلتفرم بازی شروع شد، به سرعت در حال تکامل است تا انواع دیگر محتوا را نیز شامل شود. امروزه، استریم Twitch یک راه محبوب برای کسب درآمد آنلاین است. برای کسب درآمد سریع در توییچ، باید دنبال کنندگان خود را افزایش دهید. اگر ثابت قدم هستید، پخش جریانی در این پلتفرم می تواند به شما کمک کند تا مخاطبان قابل توجهی را سریع بسازید. شما باید یک بازی یا کانال محبوب پیدا کنید که بیش از حد رقابتی نباشد تا مردم بتوانند محتوای شما را به راحتی پیدا کنند. برای اینکه مردم متوجه جریان‌های شما شوند، باید یک سبک ثابت برای کانال خود داشته باشید: آیا این کانال خنده‌دار، آموزشی یا سرگرم‌کننده خواهد بود؟ مسیر خود را انتخاب کنید و به آن پایبند باشید.
پنج راه برای کسب درآمد از کانال توییچ شما وجود دارد: فروش محصولات، حمایت های مالی از برند، کمک مالی طرفداران، اشتراک و تبلیغات توییچ. به عنوان یک استریمر توییچ، باید روی استفاده از هر پنج روش کسب درآمد برای اطمینان از بالاترین سود مالی تمرکز کنید. با استراتژی مناسب و کار سخت، می توانید از میزبانی استریم های توییچ درآمد زیادی کسب کنید.

22. در سهام سرمایه گذاری کنید

همچنین می توانید با سرمایه گذاری در سهام به سرعت درآمد کسب کنید. اگر در انتخاب سهام متخصص نیستید، ممکن است بخواهید از این ایده پولساز صرف نظر کنید. در حالی که می‌تواند یکی از بالاترین پاداش‌ها را داشته باشد، اگر بی‌تجربه باشید می‌تواند منجر به از دست دادن پول نیز شود.

23. خرید و فروش نام دامنه(Domain)

اگر مرتباً نام های دامنه را خریداری می کنید اما از آنها استفاده نمی کنید، همیشه می توانید سعی کنید آنها را برای کسب سود بفروشید. اگرچه فروش دامنه ها فوق العاده رقابتی است. اگر صاحب یک دامنه تک کلمه ای com . هستید، شانس بیشتری برای فروش خواهید داشت. کلماتی که حجم جستجوی بالایی دارند نیز فروش خوبی دارند.
همچنین دامنه هایی که در حال حاضر در روند هستند شانس بیشتری برای فروش دارند. به عنوان مثال، چند سال پیش، دامنه‌های فیجت اسپینر نسبت به امروز فروش آسان‌تری داشتند. این به شما کمک می کند بدانید که آیا دامنه های شما ارزش فروش دارند یا خیر و چقدر می توانید از فروش آنها درآمد کسب کنید.

24.  مشاور TikTok شوید

یکی از مرسوم ترین راه ها برای کسب درآمد آنلاین، تبدیل شدن به یک مشاور TikTok است. برندها برای ایده های ویدیویی طوفان فکری، توسعه بایوس جذاب و موارد دیگر با شما تماس خواهند گرفت. این فرصت عالی برای درآمدزایی برای عشایر دیجیتال است شما می توانید کل کسب و کار را از گوشی هوشمند خود اداره کنید. در مقایسه با اینستاگرام، TikTok نسبتاً جدید و استفاده نشده است، بنابراین کمک به برندها برای ایجاد حضوری قوی در برنامه می‌تواند به طور بالقوه شما را ثروتمند کند. با این حال، قبل از شروع ارائه مشاوره TikTok به مشاغل، باید استعدادهای کمی داشته باشید. مهمترین چیز این است که بدانید چگونه ویدیوهای ویروسی ایجاد کنید که مردم را وادار به تعامل با برندها کند. اگر تخصص لازم برای افزایش فروش از طریق این پلتفرم را ندارید، همچنان می توانید با شرکت در این دوره آموزشی TikTok، نحوه جذب مشتری را بیاموزید.

25.  طراحی و ساخت زیورآلات

اگر شما علاقه به طراحی زیورآلات دارید هرچه سریع تر دست بکار شوید. می توانید طرح خود را بکشید و از جنس های نقره و طلا و … باشند. می توانید طرح های خود را بفروشید یا خودتان طرح هایتان را بسازید و بفروشید.

26.  مشاور فنی

یادگرفتن امور مرتبط با کامپیوتر همیشه مورد تقاضا است. درنتیجه، یک راه برای کمک به این مسئله این است که آموزش‌هایی بر مبنای برنامه‌های کامپیوتری خاص (یا چندگانه) آماده‌کنید که جزئیات مربوط به استفاده از آن برنامه و تکمیل پروژه را به ارباب رجوع بدهد. بنابراین، بهترین راه برای کاهش هزینه‌های استارت‌آپ در این ایده این است که هم برنامه را در اختیار داشته‌باشید و هم برنامه‌های مرتبط با آن را، تا بتوانید دستورالعمل یا ویدیوی “چگونه می‌توانم” درست کنید.به‌علاوه، اگر می‌خواهید یک وب‌سایت به اینکار اختصاص دهید که تمامی فعالیت‌های انجام شده در آن قابل دسترسی و پیگیری باشند، پس باید هزینه‌ی راه‌اندازی وب‌سایت را نیز در هزینه‌های اولیه‌ی استارت‌آپ‌تان لحاظ کنید. در نهایت، در این راستا، خدمات‌رسانی اینترنتی/ تلفنی نیز بسیار سودمند خواهد بود.

27. پادکست

شما می توانید بوسیله تبدیل متن به صوت کمک بزرگی به نابینایان بکنید و همچنین پادکست هم بین مردم محبوبیت زیادی دارد. مخصوصا اگر صدا مناسبی برای این کار داشته باشید می توانید به راحتی سفارش بگیرید و متن ها یا همان کتاب ها را به صوت تبدیل کنید.

28.  ایده پولساز مشاور سئو کسب‌وکار

با افزایش تب اینترنت، نیاز به یک مشاور سئو افزایش یافته است. هر صاحب وب‌سایتی برای بهینه‌سازی وب‌سایت خود در موتور جستجو به دنبال یک مشاور سئوی خوب است. این مهارت در حال حاضر یکی از پولسازترین مهارت های دنیای امروز است. این مهارت می تواند کمک کند هم روی سایت خودتان کار کنید هم پروژه های سئو بگیرید و انجام دهید.

29. ذهن خلاق

اگر شما ذهن خلاقی دارید و به راحتی می توانید که برای محتوای موجود ایده هایی برای تبلیغات پیشنهاد دهید بهتر است این مهارت را تقویت کنید چرا که بسیاری از کسب و کارها به دنبال تبلیغ و ایده های نو و متفاوت هستند و حتی می توانید یک شرکت افتتاح کنید.

30. ایده سخنران انگیزشی

اگر در برابر جمعی از مردم قرار گرفتن شما را نمی‌ترساند پس این کار مختص شماست.برای این‌که یک سخنران انگیزشی باشید، داشتن فالوور در شبکه‌های اجتماعی و ارسال ویدیو از خودتان، روش فوق‌العاده‌ای است.با این کار می‌توانید خودتان را پیش از طی کردن مسیر سخنرانی، به مردم معرفی کند.

31. خیاطی کنید

اگر شما مهارتی در اصلاح کردن لباس ها دارید بهتر است از مهارت خود استفاده کنید این روزها افراد پرمشغله هستند می توانید ازین فرصت استفاده کنید هم درآمد خوبی دارد و هم می توانید در خانه هم کار کنید. این روزها در دنیای امروز، مهارت هایی مانند اصلاح و تغییر آموزش داده نمی شود. اگر در خیاطی مهارت دارید استعداد ارزشمند و پولساز در دستان خود دارید.

درپایان

امیدواریم که مطالب برایتان مفید بوده باشد. پس از خواندن این مقاله چه شغل هایی به ذهنتان آمد که می توان با آنها به کسب درآمد رسید؟ خوشحال میشیم اگر نظرتان را با ما و اعضای باشگاه آکادمی عصر ایده درمیان بگذارید.

دیدگاه‌ها ۰
ارسال دیدگاه جدید